Płaska tafla Zatoki Puckiej w bezwietrzne dni jest najlepszą alternatywą na sesje wakeboardingu. Nasze doświadczenie oraz dostępny sprzęt pozwalają cieszyć się zabawą już ośmiolatkom.

Wakeboarding polega na ślizganiu się na powierzchni wody na desce trzymając się liny holowniczej umocowanej do pylonu łodzi. Wake na poziomie jazdy jest bardzo łatwy do opanowania.

RIB Oceanic 580C to typ łodzi świetnie sprawdzającym się na wodach Zatoki Puckiej. W połączeniu z 140 konnym Suzuki (najsilniejszą prawnie dozwoloną maszyną dla tego kadłuba) nawet przy pełnym obciążeniu zdecydowanie nie ma problemu z holowaniem wakeboardera lub dwóch 🙂 Łódź i silnik zostały wyprodukowane w 2017 roku. Kadłub posiada specjalny pylon do holowania oraz profesjonalne nagłośnienie Blaupunkt. Do wyboru dostaniesz deski typu wake, wave lub foil.

Od kilkunastu lat organizujemy kursy i egzaminy motorowodne oraz licencje na holowanie. Współpracujemy z autorytetami ze świata wakeboardingu. Z naszą szkołą związana jest między innymi ośmiokrotna Mistrzyni Polski w kat. freestyle Emilia Łopińska.

Cennik:

  Szkolenie Holowanie
60 min. 650 zł 600 zł
40 min. 480 zł 450 zł
20 min. 260 zł 240 zł

cena uwzględnia wypożyczenie sprzętu, pianki neoprenowej i kamizelki asekuracyjnej