Starzy rybacy mówią, że łódź wychodząca w morze powinna być bezpieczna a silnik bezawaryjny. Przez prawie 20 lat funkcjonowania na Półwyspie hołdujemy tej prawdzie i staramy się aby użytkowany przez nas sprzęt motorowodny nie był starszy niż 10 lat od daty produkcji.

Nasz RIB jest łodzią pneumatyczną, co czyni z niej jednostkę praktycznie niezatapialną. Wraz z silnikiem wyprodukowany został w 2017 a jego napęd to 140 konny silnik Suzuki. Piszemy o tym bo Wasze bezpieczeństwo jest dla na najważniejsze ale oprócz niego istotna jest też dla nas jakość.

Mocny silnik pozwala na błyskawiczne poruszanie się po akwenie zatoki w niespełna 10 min jesteśmy w stanie dowieźć grupy transferowe na spot na Suchych Rewach. Mocny silnik to też duża frajda przy jeździe bananem. W przypadku holowania ważna jest też wielkość i masa jednostki. Nasza łódź ma długość prawie 6 metrów. Zabiera do 10 osób na pokład, który aż lśni od nowości a konfiguracje kanap można przystosować do rejsu wycieczkowego jak i romantycznej randki by podziwiać zachód słońca z wód Zatoki Puckiej.

  Cena
rejs (maks. 10os./20min) 220zł/grupa
transfer (min. 5 os.) 30 zł/os./jedna strona

realizowane przez naszego sternika
cena zawiera wypożyczenie kamizelki asekuracyjnej