WSC specjalizuje się w organizacji szkoleń i eventów bazujących na wodnych sportach ekstremalnych. Organizowane przez nas imprezy cechują się niebanalnością a opracowany przez nas system szkoleniowy motywuje uczestników jak i dostarcza niezapomnianych wrażeń.

Kiteboarding, windsurfing, wakeboarding zaliczane są w poczet sportów ekstremalnych. Na pierwszy rzut oka wyglądają na niebezpieczne i trudne do opanowania. W rzeczywistości pierwsze halsy można wykonać już po kilku godzinach nauki. Nowoczesny sprzęt redukuje niebezpieczeństwo do zera oraz ułatwia przyswajanie umiejętności. Pewność siebie i swoich możliwości, świadomość że nic nie jest w stanie cię zatrzymać to tylko jedne z cech, które nabywasz na wodzie…

Kompleksowo podchodzimy do organizowanych projektów. Ich formuła zawsze dostosowana jest do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Obsługujemy eventy dla grup do 60 osób.

Zrealizowaliśmy imprezy firmowe m.in. dla: ING Bank Śląski, Deloitte, Eurobank, KPMG, Asus Polska, Hunter Extreme, Event4Fun, DZ Bank, Intel Polska, Klaster Serwisowy, Rossmann Polska oraz eventy wizerunkowe dla XL Energy Drink, Pino.tv, Magazynu Sportów Wodnych H2O, Klubu Piekarnia. Współpracowaliśmy też z liderami rynku mediowego: Grupą Eurozet, Agorą S.A i Clear Channel Polska.